مشاوره و سفارش

انواع چسب های صنعتی

چسب های صنعتی دسته ای از قوی ترین چسب ها هستند که با ویژگی هایی همچون قدرت چسبندگی بسیار قوی، حفظ دوام و استحکام و … از سایر انواع چسب ها متمایز می شوند. برندهایی مانند پارس و بل از معروف ترین سازندگان چسب های صنعتی هستند. برخی از این چسب ها قدرت تحمل وزن بسیار بالایی دارند که در صنایع سنگین استفاده می شوند.

فروش عمده چسب 123 چهل و یک
فروش عمده چسب 123 چهل و یک

انواع چسب های ساختمانی

چسب های ساختمانی گروهی از چسب ها هستند که در سال های اخیر جایگزین بسیاری از مصالح ساختمان مانند سیمان شده اند. چسب سنگ، چسب بتن، چسب کاشی و اسپری فوم تعدادی از این محصولات می باشند. استفاده از چسب های ساختمانی به جای سیمان علاوه بر بالا بردن دقت و ظرافت کار، موجب کاهش وزن سازه و افزایش طول عمر بنا می گردد.

انواع چسب های عمومی

چسب های عمومی دسته ای از انواع چسب های همه کاره هستند که بیشتر برای اتصال قطعات مختلف بدون در نظر گرفتن اهداف خاص مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب این چسب ها قابلیت چسبندگی بر روی انواع سطوح را دارند. از پرکاربردترین چسب های عمومی می توان به چسب ماتیکی، چسب مایع، چسب دوقلو و … اشاره نمود.

رنگ پودری

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چسب-سفارشیموجودتماس بگیرید
رنگسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه چسب و رنگ بازود فعال در امر مشاوره و فروش انواع چسب و رنگ های صنعتی و غیرصنعتی، با بهره مندی از دانش فنی روز و تجارب متخصصین آخرین محصولات کمپانی های ایرانی و خارجی را بصورت مستقیم از کارخانه با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان محترم در سراسر کشور قرار می دهد.

مدیر مجموعه بازود

آقای میر شفیعی

Call Now Buttonتماس بگیرید