قیمت فروش چسب پی وی سی فشار قوی تایگر سینا

فروش چسب پی وی سی تایگر سینا از طریق گروه بازرگانی بازود به صورت عمده انجام می شود. این چسب با دو برند تایگر و سینا در انواع فشار ضعیف و فشار قوی تولید می شود. مصرف کنندگان چسب پی وی سی فشار قوی تایگر سینا اغلب فعالان در حوزه تاسیسات ساختمان هستند. جهت اطلاع از قیمت فروش چسب پی وی سی تایگر سینا می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه بازود ارتباط برقرار نمایید.

معرفی چسب یو پی وی سی (UPVC-PVC)

چسب یو پی وی سی یا چسب پی وی سی نوعی چسب حلال است که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. اتصال لوله های پلیکا باید به گونه ای انجام شود که کاملا آب بندی شده و در اثر عبور آب و فاضلاب دچار نشتی نشود. چسب پی وی سی نیز اولین بار با همین هدف طراحی و تولید گردید. فرمولاسیون چسب PVC به شکلی طراحی شده که میان دو قطعه لوله یک جوش بسیار مستحکم ایجاد می کند. در واقع محل اتصال دو لوله با اعمال چسب پی وی سی  در یکدیگر حل می شوند و اصطلاحا جوش می خورند. در صورتی که عملیات چسب زنی و اتصال با مهارت انجام شود، امکان بروز نشتی به صفر می رسد.

معرفی چسب یو پی وی سی (UPVC-PVC)

کاربردهای چسب پی وی سی

مهمترین کاربرد چسب پی وی سی اتصال لوله های پی اتیلن به یکدیگر است. با این حال از این چسب برای امور دیگری نیز استفاده می شود. برخی از کاربرد های این محصول عبارتند از:

  • آب بندی و درزگیری
  • تعمیر لوله های شکسته و معیوب
  • اتصال وصله به سطح پلاستیکی و پر کردن درز ها

کاربردهای چسب پی وی سی

انواع چسب پی وی سی و بسته بندی آن

چسب های پی وی سی عموما دو بسته بندی رایج دارند که در بین همه برند ها مشترک است. نوع اول به صورت تیوپ 100 سی سی و نوع دوم به صورت بسته بندی قوطی فلزی ربع کیلویی به وزن 250 گرم است. اما برخی از شرکت ها چسب پی وی سی را در وزن های دیگری نیز بسته بندی می کنند. بسته بندی های بزرگ در حد گالن 4 لیتری و حلب های 14 کیلوگرمی برای پروژه های بزرگ عمرانی مورد مصرف قرار می گیرند. سایر بسته بندی های چسب پی وی سی از قرار زیر می باشد:

  • تیوپ به وزن 100 سی سی
  • قوطی ربعی به وزن 250 گرم
  • قوطی یک لیتری به وزن 750 گرم
  • گالن 4 لیتری به وزن 3 کیلوگرم
  • حلب 17 لیتری به وزن 14 کیلوگرم

انواع چسب پی وی سی و بسته بندی آن

چسب پی وی سی تایگر

چسب پی وی سی تایگر چسبی با کیفیت و دارای قدرت هم جوشی بسیار بالا می باشد. ترکیبات این چسب را پلیمر های لاستیکی، پایدار کننده و غلظت دهنده ها تشکیل می دهند. چسب پی وی سی تایگر در دو مدل فشار ضعیف و فشار قوی تولید می شود. از این چسب برای اتصال لوله های پلیکا، اتصالات آب و فاضلاب و … استفاده می شود. چسب پی وی سی تایگر محصول شرکت چسب سینا می باشد که قدمت دیرینه ای در تولید انواع چسب های صنعتی، ساختمانی و … دارد.

چسب پی وی سی تایگر

چسب پی وی سی سینا

چسب پی وی سی سینا نیز یکی دیگر از محصولات شرکت چسب سینا می باشد که با برندی متفاوت تولید می شود. از لحاظ ساختاری هر دو نوع چسب پی وی سی سینا و تایگر مشابه یکدیگر می باشند و به لحاظ سطح کیفی چسب پی وی سینا با اختلاف جزئی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

چسب پی وی سی تایگر

قیمت چسب پی وی سی تایگر و سینا

قیمت چسب پی وی سی با توجه به میزان کیفیت، نوع برند، مواد اولیه به کار رفته در چسب، نوع بسته بندی و … متفاوت است. قیمت چسب PVC نیز به دلیل استفاده از مواد اولیه وارداتی با نوسانات ارز دچار نوسان می شود. این موضوع باعث می شود سالیانه به صورت ناخودآگاه، قیمت چسب پی وی سی با تغییراتی مواجه شود. قیمت چسب پی وی سی تایگر و سینا برای بسته بندی تیوپی در حال حاضر حدود 63.000 ریال می باشد. جهت استعلام قیمت دقیق این محصولات می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت چسب پی وی سی تایگر و سینا

فروش چسب پی وی سی مایع

کلیه چسب های پی وی سی مخصوص اتصال لوله ها ماهیتی مایع دارند. اما گاها این نوع چسب با چسب دیگری اشتباه گرفته می شود. دسته از چسب های گرما ذوب هستند که به صورت گرانول (دانه های عدسی شکل) تولید می شوند و برای اتصال روکش های پی وی سی بر روی لبه های ام دی اف به کار می روند. این نوع چسب ها نیز به صورت عامیانه به چسب پی وی سی معروف اند که نباید با چسب پی وی سی مخصوص لوله اشتباه گرفته شود. فروش چسب پی وی سی مایع از طریق مجموعه بازود با انواع برند ها انجام می شود. جهت ثبت سفارش و اطلاع از شرایط فروش چسب پی وی سی تایگر و سایر برند ها با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما