فروش رنگ نانو آریسا ضد خوردگی

فروش رنگ نانو آریسا با خاصیت ضد خوردگی از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. این محصول یک نانو پوشش آلکیدی می باشد که از مقاومت مطلوبی در برابر انواع شرایط جوی، رطوبت و خوردگی برخوردار است. رنگ نانو ضد خوردگی آریسا با بهره گیری از تکنولوژی نانو و سطح جدیدی از استانداردها ساخته می شود. جهت اطلاع از قیمت و شرایط فروش رنگ نانو آریسا می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید.

پایان پدیده خوردگی با نانو رنگ !

در محیط های صنعتی، پدیده خوردگی همواره به عنوان یک معضل شناخته می شود. چرا که در محیط های خورنده، فلزات به شدت تمایل به انجام واکنش شیمیایی با آب یا هوا دارند و سطح آن ها دچار آسیب می شود. این مشکل در نهایت منجر به تحمیل هزینه های جبران ناپذیر برای تعمیر و بازسازی سازه های فلزی می گردد. به همین منظور برای حفاظت فلزات، از رنگ های ضد خوردگی استفاده می شود. به منظور افزایش خاصیت ضد خوردگی، مواد نانو به عنوان فیلر به این نوع رنگ ها افزوده می شود. با این کار علاوه بر افزایش مقاومت سازه در برابر خوردگی، خواص مکانیکی پوشش نیز افزایش می یابد.

فروش رنگ نانو آریسا

رنگ نانو ضد خوردگی آریسا

رنگ نانو ضد خوردگی آریسا نوعی پوشش آلکیدی است که بر پایه رزین های آلکیدی ساخته می شود. در این محصول از نانو صفحات گرافن اکسید به عنوان نانو ماده افزودنی استفاده می شود. وجود نانو صفحات در ساختار این رنگ، رسیدن رطوبت و اکسیژن به سطح را به تاخیر می اندازد. همچنین این نانو مواد، مقاومت مکانیکی و میزان چسبندگی رنگ به لایه زیرین را نیز افزایش می دهد. رنگ نانو آریسا بصورت براق و در فام های مختلف تولید می گردد.

فروش رنگ نانو آریسا

ویژگی های رنگ نانو آریسا

  • مقاوم در برابر خوردگی
  • مقاومت در برابر شرایط جوی نامساعد
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • زمان خشک شدن کوتاه
  • قدرت چسبندگی بالا
  • میزان پوشانندگي عالی
  • مقاومت در برابر باران های اسیدی و محلول های قلیایی
  • قابل استفاده برای انواع سطوح فلزی، چوبی، سیمانی، آجری و گچی

فروش رنگ نانو آریسا

کاربرد نانو پوشش ضد خوردگی آریسا

این محصول برای پوشش سطوح مختلف در زمینه صنعت به کار می رود. اصلی ترین کاربرد این رنگ‌ در صنایع کشتی‌سازی، نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع خودروسازی است.

فروش رنگ نانو آریسا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما