لیست بروز قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس در مقایسه با سایر برندها، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. رنگ های پلاستیک رنگارنگ اطلس با چهار کد مختلف در انواع تمام پلاستیک و نیم پلاستیک تولید و عرضه می شوند. این محصولات دارای کیفیت مطلوبی بوده و برای رنگ آمیزی ساختمان ها گزینه مناسبی به شمار می روند. فروش این رنگ از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. با توجه به امکان نوسان قیمت ها، جهت استعلام قطعی قیمت رنگ پلاستیک اطلس و ثبت سفارش با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

لیست بروز قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس در انواع تمام پلاستیک و نیم پلاستیک به شرح زیر می باشد:

قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

رنگ های پلاستیک رنگارنگ اطلس بر پایه رزین پلی ونیل استات محلول در آب و ادتیوهای مخصوص، فیلر و پیگمنت های مناسب تولید می گردد. این محصولات از کیفیت بالایی برخوردارند و برای رنگ آمیزی دیوار، سقف و سطوح داخلی ساختمان مناسب می باشند. اصولا رنگ های پلاستیک بهترین گزینه برای رنگ آمیزی سقف ها می باشند. اما نوع تمام پلاستیک آن، بدلیل پوشش بالاتر، برای دیوارها و سایر سطوح نیز به کار می رود.

انواع رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

رنگ های پلاستیک رنگارنگ اطلس در دو نوع تمام پلاستیک و نیم پلاستیک با کیفیت های مختلف تولید می گردند. این محصولات به شرح زیر دسته بندی می شوند:

  • رنگ تمام پلاستیک – کد 950 – فام های سفید و الوان
  • رنگ نیم پلاستیک درجه یک – کد 400 – فام های سفید و الوان
  • رنگ نیم پلاستیک – کد 750 – فام های سفید و الوان
  • رنگ نیم پلاستیک – کد 650 – فام های سفید و الوان

قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

محصولات فوق از لحاظ پوشش اجرایی با یکدیگر متفاوت می باشند. رنگ تمام پلاستیک از پوشش دهی بالاتر و انواع دیگر رنگ های نیم پلاستیک رنگارنگ اطلس، پوشش اجرایی پایین تری دارند. با توجه به محلی که قرار است رنگ آمیزی شود، نوع رنگ انتخاب و اعمال می گردد.

ویژگی های رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

  • پایه آب
  • بدون بوی نامطبوع
  • پوشش دهی مطلوب
  • سرعت خشک شدن بالا
  • بدون سرب و فرمالین
  • قیمت مناسب

قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

بسته بندی رنگ های پلاستیک رنگارنگ اطلس

رنگ های پلاستیک رنگارنگ اطلس بصورت گالن و دبه های 12 کیلویی (2/5 گالن) بسته بندی و عرضه می گردند.

انتخاب رنگ برای ساختمان

همانطور که می دانید در علم روانشناسی رنگ ها ثابت شده که هر رنگ تاثیر خاصی بر روحیات و خلقیات افراد دارد. بر همین اساس طراحان دکوراسیون داخلی رنگ های بکار رفته در منازل، ادارات و … را بصورت هدفمند انتخاب می کنند. بنابراین شناخت خواص رنگ ها می تواند انتخاب رنگ مناسب برای هر قسمت از منزل یا محل کار را برای ما آسان کند. در ادامه به طور کلی برخی از این خواص را عنوان می کنیم.

رنگ‌ های گرم (رنگ‌ های محرک و انرژی‌ زا)

در میان رنگ ها، رنگ‌ های گرم قرمز، نارنجی و زرد سرشار از انرژی هستند. از این رنگ‌ ها می توانید در آشپزخانه‌ استفاده کنید. همچنین اگر در اتاق خود به ورزش می‌ پردازید، می‌ توانید از این رنگ‌ ها در آن استفاده کنید.

قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

رنگ‌های خنثی (دقت در بینایی‌)

این نوع رنگ ها موجب می‌ شوند که در زمان مطالعه، قدرت بینایی بیشتری پیدا کنید. بعنوان مثال رنگ سبز باعث متمرکز شدن چشم به نقطه دلخواه می‌شود و در نهایت باعث آرامش و افزایش توانایی چشم خواهد شد. برای اتاق‌ ها یا قسمت‌ هایی از خانه که در آن قصد مطالعه و نوشتن دارید، می توانید از این رنگ استفاده کنید.

قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

آرامش با رنگ‌های خنک‌

رنگ‌های سرد مثل آبی، نیلی و بنفش به ایجاد آرامش در فضای خانه کمک خواهند کرد. این رنگ ها را سعی کنید در قسمت‌ هایی از خانه که می‌خواهید در آن استراحت کنید، به کار ببرید.

قیمت رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما