عرضه رنگ پلاستیک احسان بهترین نوع رنگ ساختمانی

عرضه رنگ پلاستیک احسان که از بهترین رنگ های ساختمانی می باشد، از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. رنگ پلاستیک احسان در انواع مختلف تمام پلاستیک و نیم پلاستیک تولید می شود. رنگ های نیم پلاستیک نیز با درجه کیفیت های متفاوت عرضه می گردند. در این مطلب با انواع رنگ پلاستیک احسان آشنا می شویم. چنانچه قصد خرید این محصولات را دارید کافیست با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

رنگ ساختمانی و انواع آن :

رنگ های ساختمانی گروهی از رنگ ها هستند که بر پایه آب و یا حلال فرموله شده و برای رنگ آمیزی سطوح داخلی و بیرونی ساختمان ها استفاده می شوند. رنگ اکریلیک، رنگ آلکیدی (رغنی) و رنگ پلاستیک از مهمترین رنگ های ساختمانی هستند. رنگ های آلکیدی بر پایه حلال و رنگ های اکریلیک و پلاستیک بر پایه آب ساخته می شوند. هرکدام از این رنگ ها دارای ویژگی هایی می باشند که مطابق با سلیقه مصرف کننده یا نوع کاربری برای ساختمان انتخاب می گردند. البته انواع دیگری از رنگ های ساختمانی جدید از جمله بلکا و مولتی کالر نیز وجود دارند که در سال های اخیر با استقبال مواجه شده اند. اما رنگ های پلاستیک، روغنی و اکریلیک از رنگ های قدیمی به شمار می روند.

عرضه رنگ پلاستیک احسان

رنگ پلاستیک احسان :

رنگ پلاستیک احسان یک رنگ پایه آب بوده و فرمولاسیون آن بر پایه رزین امولسیونی پلی وینیل استات (Polyvinyl acetate) کوپلیمر می باشد. در واقع ماده اصلی تمامی رنگ های پلاستیک، لاتکس می باشد. این رنگ با کیفیت های مختلف تولید و عرضه می گردد و برای رنگ آمیزی سطوح داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

عرضه رنگ پلاستیک احسان

انواع رنگ پلاستیک احسان :

رنگ های پلاستیک احسان با درجه بندی کیفیت مختلف ساخته می شوند. بر این اساس می توان نوع کاربرد هریک از آن ها را نیز مشخص نمود.

 • رنگ پلاستیک استاندارد (رنگ تمام پلاستیک)
 • رنگ نیم پلاستیک ممتاز 1 (با بسته بندی بنفش)
 • رنگ نیم پلاستیک ممتاز (بسته بندی آبی)
 • رنگ نیم پلاستیک نیلوفر (بسته بندی زرد)
 • رنگ نیم پلاستیک یاس (بسته بندی سبز)

عرضه رنگ پلاستیک احسان

تفاوت رنگ تمام پلاستیک و نیم پلاستیک احسان :

رنگ تمام پلاستیک احسان با کیفیت بسیار بالا و قابلیت شستشو ساخته می شود و برای رنگ آمیزی کلیه سطوح داخلی ساختمان قابل استفاده است. اما رنگ های نیم پلاستیک احسان از کیفیت پایین تری برخوردار بوده و برای رنگ آمیزی سقف ها یا بعنوان رنگ آستری رنگ های اکریلیک و پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرند.

عرضه رنگ پلاستیک احسان از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره 09120653364 تماس بگیرید.

مزایای رنگ پلاستیک احسان :

 • سرعت بالای خشک شدن
 • بدون بو
 • پوشش ایرادهای موجود در سقف و دیوار
 • مقرون به صرفه
 • قدرت چسبندگی بالا به سطوح
 • جلوه ظاهری زیبا

عرضه رنگ پلاستیک احسان

انواع بسته بندی رنگ پلاستیک احسان :

عرضه رنگ پلاستیک احسان در بسته بندی و اوزان مختلف انجام می شود:

عرضه رنگ پلاستیک احسان

بهترین نوع رنگ پلاستیک :

 1. از ویژگی های رنگ پلاستیک سالم می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 2. بافت رنگ کاملا یکنواخت و بدون گلوله باشد.
 3. سطح رنگ حال خشک شدکی نداشته باشد.
 4. فام رنگ در همه نقاط آن یکسان باشد.
 5. درب ظرف کاملا پلمپ باشد.
 6. دارای علامت استاندارد و تاریخ تولید و مصرف باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما