تولید چسب حرارتی صحافی و بسته بندی با مواد اولیه مرغوب

تولید چسب حرارتی صحافی و بسته بندی

تولید چسب حرارتی صحافی و بسته بندی با فرمول خاص انجام می شود. این محصول نوعی چسب گرم می باشد که در صنعت چاپ و بسته بندی، جهت صحافی انواع کاغذ UV و گلاسه و بسته بندی و مهر و موم  مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید چسب‌ ها جزء جدایی‌ ناپذیر در صنعت بسته‌ بندی هستند که در صورت داشتن فاکتورهایی مانند دوام، قدرت چسبندگی و ظرافت، موجب جلب رضایت مشتریان می‌شوند. بدون شک عوامل ذکر شده به کیفیت ساختار چسب وابسته می باشد. تولید چسب حرارتی صحافی در این مجموعه با بهترین مواد اولیه و توسط کادر مجرب انجام می شود. برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول می توانید با کارشناسان واحد فروش گروه بازرگانی بازود تماس بگیرید.

تولید چسب حرارتی صحافی

مواد اولیه چسب حرارتی

چسب های حرارتی یا چسب گرما ذوب از اجزای زیر تشکیل شده‌ اند:

 • پلیمر پایه : پلیمر ها وظیفه مهیا کردن مقاومت درونی چسب یا همان هم چسبی  را بر عهده دارند. پلیمرهای پایه بر خواص فیلم (لایه نازک) تهیه شده نیز تاثیر‌گذارند.
 • رزین چسبناک‌ کننده : رزین‌ های چسبناک‌ کننده، خواص مطلوب پوشش‌ دهی سطح را در چسب ایجاد می کنند. وظیفه این مواد کاهش گرانروی، افزایش قدرت اتصال چسب به سطح، تنظیم دمای Tg، و نرم کردن چسب بوسیله افزایش انعطاف و نرمی در گره‌ خوردگی‌ های شبکه‌ های پلیمرها می باشد.
 • واکس : واکس ها ویسکوزیته مذاب و کشش سطحی چسب در حالت مایع را کاهش می‌ دهند و باعث افزایش ترشوندگی سطح می‌ شوند. این مواد دارای ساختار هیدروکربنی هستند و کشش سطحی شان کمتر از پلیمر پایه است. بنابراین کشش سطحی کلی چسب را کاهش می‌ دهند.
 • آنتی‌ اکسیدان : از آنجاییکه چسب‌ ها مستعد تخریب‌ به‌‌ واسطه گرما، نور ماورای بنفش، نیروهای برشی و اکسیژن هستند، از آنتی اکسیدان ها برای پایدار کردن ساختار‌ های رادیکالی ایجاد شده، استفاده می‌شود.
 • نرم‌ کننده : این مواد برای ایجاد حالت نرمی و انعطاف‌ پذیری در چسب‌ ها استفاده می‌ شوند. نرم کننده ها باید به‌ طور کامل در رزین پایه حل شوند، در غیر این صورت در زمان انبارداری یا زمان اعمال، جدایش فازی بین جزء منطعف‌ کننده و چسب پدید خواهد آمد.

تولید چسب حرارتی صحافی

ویژگی های چسب حرارتی صحافی

 • پایداری حرارتی
 • ایجاد اتصال قوی
 • مقاومت در برابر تغییرات آب و هوا
 • کیفیت بالا
 • تولید شده از بهترین مواد

تولید چسب حرارتی صحافی

نحوه استفاده از چسب گرم صحافی

 1. ابتدا سطح کار را تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و گرد و غبار نمایید.
 2. چسب را در دستگاه چسب زنی قرار داده و صبر کنید تا به دمای ذوب برسد
 3. پس از رسیدن به نقطه ذوب، چسب را با ضخامت 0.5 تا یک میلی متر بر روی سطح اجرا نمایید.
 4. عملیات چسباندن بلافاصله انجام می شود.

تولید کننده چسب حرارتی

گروه بازرگانی بازود فروش انواع چسب های حرارتی معمولی، صنعتی، صحافی و … را از طریق ارتباط مستقیم با تولید کننده این محصولات انجام می دهد. درصورت تمایل به خرید انواع چسب حرارتی می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما