فروش چسب پهن جانسون با قیمت استثنایی در جشنواره نوروز 98

فروش چسب پهن جانسون با عرض 5 سانتی متر و طول 90 یارد آغاز شد. گروه بازرگانی بازود نسبت به برگزاری جشنواره فروش انواع چسب های عمومی و صنعتی ویژه نوروز 1398، اقدام نموده است. در حال حاضر فروش چسب پهن جانسون که با نام چسب کارتن نیز شناخته می شود با قیمت استثنایی در حال انجام است. شایان ذکر است فروش چسب پهن جانسون بصورت عمده صورت می پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

چسب پهن جانسون :

چسب پهن جانسون نوعی چسب نواری است که از جنس پلاستیک ساخته می‌شود. این محصول با عرض 5 سانتی متر و طول 90 یارد تولید و در صنایع بسته بندی استفاده می شود. همانطور که می دانید بسته‌ بندی به نحو مطلوب و امن، موضوعی است که در زمینه تولید بسیار مورد توجه است. همچنین در زمینه حمل و نقل وسایل و ادوات، نوع بسته بندی برای جلوگیری از صدمات احتمالی حائز اهمیت است. چسب پهن جانسون به همین منظور ساخته و عرضه می گردد. این چسب با قدرت چسبندگی و استحکام عالی مناسب بسته بندی انواع کارتن های سنگین وزن می باشد.

فروش عمده چسب پهن

ویژگی های چسب پهن (چسب کارتن) جانسون :

  • مناسب برای بسته ‌بندی انواع کارتن
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • استحکام کششی عالی
  • قدرت چسبندگی بالا در دماهای مختلف

ویژگی های یک چسب پهن با کیفیت:

ضخامت:

ضخامت نوار چسب هاي مورد استفاده جهت بسته بندي در حدود ۳۵ تا ۶۵ ميكرون مي باشد.

ضخامت چسب در نقاط مختلف طول نوار باید یکسان باشد. عدم يكنواختي موجب پارگي چسب در حين استفاده مي شود.

زمان توليد :

چسب های پهن تاریخ گذشته رنگ کدری دارند. همچنين به راحتي از روی سطح جدا شده و قسمتی از ماده چسب روي سطح باقي مي ماند.

میزان چسبندگي:

نيروي لازم براي جدا كردن نوار چسب از سطح را میزان چسبندگی می نامند. این مقدار توسط نيروسنج، اندازی گیری می شود که می توان آن را با مقدار استاندارد مقايسه كرد.

باقيماندن اثر چسب روي سطح:

هرچه میزان چسب چسبانده شده روي سطح پس از جدا شدن کمتر باشد، چسب از مرغوبیت بالاتری برخوردار است.

چسب پهن جانسون با توجه به فاکتورهای ذکر شده تولید می گردد. بنابراین اگر به دنبال بهترین چسب پهن جهت انجام امور بسته بندی می باشید، این چسب یهترین گزینه می باشد.

فروش عمده چسب جانسون

فروش عمده چسب پهن جانسون :

فروش چسب پهن جانسون بصورت عمده و با قیمت عالی از طریق مجموعه ما انجام می شود. شما مشتریان گرامی می توانید تنها با یک تماس نسبت به سفارش این محصول اقدام فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما