عرضه چسب پی یو کرگدن ربعی با حفظ پایداری در دمای بالا

عرضه چسب پی یو کرگدن در بسته بندی های ربعی انجام می شود. این چسب ساخت کشور ایران و محصول شرکت بل می باشد. ویژگی بارز این چسب، حفظ پایداری در دمای بالا بوده و از لحاظ کیفیت با انواع چسب پی یو مشابه خارجی برابری می کند. عرضه چسب پی یو کرگدن از طریق گروه بازرگانی بازود با بهترین قیمت انجام می شود. شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید چسب پی یو کرگدن با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

چسب پی یو (PU)چه نوع چسبی است؟

چسب پی یو یا پلی یورتان (Polyurethane adhesive or glue) نوعی از چسب می باشد که بر پایه پلیمری متشکل از واحدهای زنجیره آلی متصل به اورتان ها ساخته می شود. از جمله مواد اولیه تولید پلی یورتان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دی ایزوسیانات ها: این ماده از  واکنش آمین و فسژن در حلال های بی اثر و شرایط دمایی زیر صفر تا ۱۰۰ درجه سانتیگراد تولید می شود. دی ایزوسیانات ها دارای دو گروه سیاناتی می باشند.
 • پلی اُل ها: پلی ال ها به زنجیر پلیمری گفته می شود که دارای دو یا چند گروه هیدروکسیل (OH) می باشند. در تولید پلی یورتان ها معمولا از دو نوع پلی ال پلی استری و پلی ال پلی اتری استفاده می شود. نوع پلی ال به کار رفته در پلی یورتان ها تعیین کننده خواص نهایی آن ها می باشد.
 • افزاینده زنجیرها: این مواد به دو گروه دی ال ها و دی آمین های آلیفاتیک و آروماتیک تقسیم بندی می شوند. افزاینده زنجیرها با هدف طویل تر کردن زنجیر سخت پلی یورتان ها، تنظیم وزن ملکولی زنجیرهای پلی یورتانی و افزایش چگالی پیوند های هیدروژنی می شوند.
 • ترکیبات الی فلزی: بطور کلی ترکیبات آلی فلزی روی و آمین های نوع سوم به عنوان معمول ترین ترکیبات الی فلزی در تهیه پلی یورتان ها مورد استفاده قرار می گیرند. مشهورترین و معمول ترین  ترکیبات آلی فلزی عبارتند از: TMG، TMEDA،  DABCO،TMBDA  وDNPMP

چسب پی یو یا پلی یورتان

چسب پی یو کرگدن

چسب پی یو کرگدن محصول گروه صنعتی بل اصل، یکی از بهترین انواع چسب های پلی یورتان می باشد. این چسب خواص با ارزش زیادی دارد. به عنوان مثال در برابر دماهای بالا بسیار مقاوم است و پایداری خود را حفظ می کند. هنگام خشک شدن بسیار انعطاف پذیر بوده و در برابر مواد اسیدی یا قلیایی قوی، مقاوم می باشد. از این چسب برای چسباندن انواع لاستیک، زیره های پلی اورتان، پی وی سی و همچنین برای انواع چرم طبیعی و مصنوعی استفاده می شود.

چسب پی یو کرگدن

ویژگی های چسب PU کرگدن

 • عدم تغییر رنگ و زردگرایی
 • فاقد هر گونه مواد سمی
 • حفظ پایداری و ویسکوزیته به مدت طولانی
 • حفظ پایداری در دماهای بالا
 • انعطاف پذیر
 • مقاوم در برابر مواد اسیدی و قلیایی

ویژگی های چسب PU کرگدن

عرضه چسب پی یو کرگدن از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. جهت اطلاع از قیمت و خرید این محصول با شماره 09120653364 تماس بگیرید.

بسته بندی چسب پی یو کرگدن

چسب پی یو ربعی کرگدن بصورت قوطی های 250 گرمی در کارتن های 24 عددی به بازار عرضه می گردد.

بسته بندی چسب پی یو کرگدن

نکات ایمنی هنگام استفاده از چسب PU

 1. این نوع چسب به چشم ها و سیستم تنفسی آسیب می رساند.
 2. این چسب باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 3. چسب PU کرگدن به شدت آتش زاست. بنابراین هنگام استفاده از کشیدن سیگار، ایجاد جرقه و یا آتش خودداری نمایید.
 4. برای استفاده از این چسب، محل مناسب و دارای تهویه ای را در نظر بگیرید.
 5. در صورت تماس با چشم، سریعا آن را با مقدار زیادی آب بشویید و به پزشک مراجعه نمایید.
 6. چسب PU کرگدن را در محل خشک و خنک نگهداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما