قیمت روز رنگ کوره ای مایع | فروش ویژه انواع رنگ کوره ای پارلاق

رنگ کوره ای مایع یکی از انواع رنگ های کوره ای می باشد که بصورت مایع تولید می شود. این نوع رنگ بدلیل پایدارای بالا در صنایع اتومبیل سازی و فلز سازی، همچنین در حوزه لوازم خانگی برای پوشش سطوح کابینت ها، ماشین لباسشویی و … کاربرد دارد. رنگ کوره ای پارلاق یکی از برندهای معتبر و با کیفیت در حوزه رنگ های صنعتی می باشد. در این مطلب ضمن آشنایی با این محصول می توانید قیمت بروز انواع رنگ کوره ای مایع پارلاق را نیز دریافت نمائید. همچنین چنانچه قصد خرید این محصول را دارید به راحتی و تنها با یک تماس می توانید نسبت به سفارش محصول اقدام نمائید.

قیمت روز رنگ کوره ای مایع پارلاق :

لیست قیمت انواع رنگ های کوره ای پارلاق به شرح زیر می باشد:

لیست قیمت رنگ کوره ای پارلاق

معرفی رنگ کوره ای :

رنگ های کوره ای نوعی از پوشش ها هستند که فرآیند خشک شدن آن ها توسط حرارت کوره انجام می شود. رنگ های کوره ای علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه حفاظتی را نیز به خوبی تامین می کنند. چرا که از مقاومت خوبی در برابر آب، پاک کننده ها، مواد شیمیایی و … برخوردارند. بنابراین در رنگ آمیزی قطعاتی که نیاز به پوشش مقاومی دارند از این نوع رنگ استفاده می شود.

رنگ کوره ای مایع :

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد این نوع رنگ بصورت مایع تولید و عرضه می شود. روش اجرای آن نیز مانند دیگر رنگ های مایع می باشد و از طریق پیستوله و کمپرسور بر سطح قطعه مورد نظر پاشیده می شود. سپس در دمای کوره پخت می­شود. همانند رنگ کوره ای پودری، برای این نوع رنگ نیز، دما و مدت زمان مورد نیاز جهت اجرای فرآیند از طریق سازنده محصول ارائه می­شود.
درصورتی که ملزم به استفاده از رنگ کوره ای باشیم و کوره در دسترس ما نباشد و یا قطعه مورد نظر به لحاظ حجم از کوره بزرگتر باشد و در آن جا نشود می توانیم از رنگ اپوکسی (رنگ دو جزئی) استفاده کنیم. این نوع رنگ که یک اپوکسی هوا خشک به شمار می رود در واقع نوعی رنگ کوره ای مایع می باشد. رنگ های اپوکسی از دو جزء تشکیل می شوند:

 • ماده بیس بعنوان رزین
 • هارنر بعنوان سخت کننده

رنگ کوره ای پارلاق :

رنگ کوره ای پارلاق محصول شرکت رنگ پارلاق می باشد که در زمینه تولید و ساخت انواع رنگ های ساختمانی و صنعتی فعالیت می کند. رنگ های کوره ای پارلاق با کیفیت مطلوب و مطابق با الزامات استاندارد ملی و نیازهای بازار تولید و عرضه می گردند. انواع رنگ کوره ای مایع پارلاق :

 • رنگ کوره ای پلی آمین
 • رنگ کوره ای سفید
 • رنگ کوره ای مشکی
 • رنگ های کوره ای الوان (فام های مختلف)
 • کیلر کوره ای

قیمت رنگ کوره ای مایع

مراحل اجرای رنگ های کوره ای مایع پارلاق:

آماده سازی سطح:

قبل از شروع کار می بایست سطح قطعه مورد نظر از هرگونه آلودگی پاک شود. بدین منظور می توان از روش های شیمیایی و فیزیکی بهره گرفت. مواد شیمیایی مانند فسفاته و کروماته و همچنین دستگاه های برقی مانند فرچه و سمباده برقی برای پاک سازی سطح قطعات پیش از رنگ آمیزی مناسب هستند.

اجرا و پخت رنگ :

پس از پاک سازی و آماده سازی سطح و اجرای عملیات رنگ آمیزی، قطعه می بایست به منظور گاز زدایی به مدت 10 تا 15 دقیقه در دمای محیط قرار بگیرد. سپس جهت خشک شدن به مدت 30 دقیقه در دمای 120 درجه سانتی گراد قرار داده شود. در پایان و پس از خنک شدن قطعه، پوششی یکنواخت و با دوام سطع قطعه را پوشانده است.

فروش رنگ کوره ای

شرایط محیطی هنگام رنگ آمیزی :

 • دمای مناسب محیط هنگام رنگ آمیزی بین 10 تا 40 درجه سانتیگراد می باشد.
 • بهتر است رنگ آمیزی در محیط سرپوشیده انجام شود.

نکات ایمنی :

 • از استنشاق مداوم بخارات حلال این رنگ در فضاهای بسته خودداری نمائید.
 • حتی الامکان از لوازم ایمنی مناسب استفاده و در صورت تماس با پوست و چشم با آب زیاد شستشو گردد.
 • این رنگ اشتعال زا می باشد و بایستی از حرارت، جرقه و شعله دورنگه داشته شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما