خرید رنگ اپوکسی مروارید کبود در انواع مختلف

خرید رنگ اپوکسی مروارید کبود برای فعالان حوزه های صنعتی امکان استفاده از پوشش های حفاظتی با کیفیت را می دهد. رنگ های اپوکسی مروارید کبود که در گروه رنگ صنعتی جای می گیرند، در انواع مختلف برای کاربردهای صنعتی تولید و عرضه می گردند. این رنگ ها با کیفیت و پایداری بالا، پوشش های حفاظتی بسیار عالی روی سطوح ایجاد می کنند. چنانچه قصد خرید رنگ اپوکسی مروارید کبود را دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان گروه بازرگانی بازود نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمائید.

رنگ اپوکسی مروارید کبود :

همانگونه که می دانید رنگ های اپوکسی متعلق به خانواده رنگ های صنعتی می باشند که خواص ویژه ای دارند. این رنگ ها به عنوان پوشش محافظ در سازه های فلزی و ادوات صنعتی به کار می روند. ساختار این محصولات به صورت دو جزئی می باشد. جزء اول به عنوان رزین و جزء دوم به عنوان سخت کننده یا هاردنر مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های اپوکسی مروارید کبود یکی از بهترین رنگ های صنعتی ساخت داخل می باشند. این محصولات در انواع مختلف با کیفیت بالا تولید و عرضه می شوند.

خرید رنگ صنعتی مروارید کبود

انواع رنگ اپوکسی مروارید کبود :

  • رنگ آستری اپوکسی زینک فسفات
  • رنگ اپوکسی پلی آمید رویه امیر
  • رنگ رویه اپوکسی امیر

هر یک از محصولات فوق با خواص متفاوت برای کاربرد های مختلف تولید می شوند.

رنگ آستری اپوکسی زینک فسفات :

این محصول به عنوان یک آستر جهت جلوگیری از خوردگی و محافظت سطوح فولادی و فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ بصورت نیمه براق ساخته و به وسیله برس، غلطک، اسپری معمولی و هوا خشک اعمال می شود. رنگ آستری اپوکسی زینک فسفات در بسته بندی های کوارت، گالن و حلب وجود است. از این محصول برای پوشش سطوح خارجی تانکرها، پل ها و اسکلت های فلزی استفاده می شود.

رنگ اپوکسی پلی آمید رویه امیر :

این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد شوینده و مواد شیمیایی دارد. رنگ اپوکسی پلی آمید رویه امیر بصورت براق و با رزین اپوکسی-پلی آمید ساخته می شود و فام های مختلف دارد. وسیله رنگ آمیزی این رنگ، قلم مو، غلطک و اسپری ایرلس می باشد.  این محصول بر روی سطوح فلزی ، بتونی ، چوبی و سیمانی قابل استفاده است .بسته بندی این محصول نیز بصورت کوارت، حلب و گالن می باشد.

رنگ رویه اپوکسی امیر :

این محصول دو جزئی نیز جهت پوشش انواع سازه های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ رویه اپوکسی امیر بصورت براق و در بسته بندی های کوارت، حلب و گالن عرضه می گردد.

خرید رنگ صنعتی

مزایای رنگ صنعتی اپوکسی مروارید کبود :

  • مقاوم در برابر ضربه مستقیم
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • قدرت چسبندگی عالی
  • مقاوم در برابر خوردگی و سایش و …

نکته جالب و مهم در مورد رنگ های اپوکسی :

یکی از ویژگی های خاص رنگ اپوکسی این است که می توان خواص آن را تغییر داد. مثلا برای بالا بردن میزان رسانایی، نقره به آن اضافه کرد. همچنین برای بالا بردن میزان مقاومت در برابر خوردگی می توان از روی استفاده نمود. اضافه کردن این مواد هیچ اثر سوئی بر کیفیت رنگ ها ندارد.

برای خرید رنگ اپوکسی مروارید کبود می توانید با کارشناسان گروه بازرگانی بازود تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما