خرید مولتی کالر پارس بصورت عمده با قیمت مناسب

خرید مولتی کالر پارس بصورت عمده و با قیمت مناسب را از طریق گروه بازرگانی بازود انجام دهید. رنگ مولتی کالر پارس نوعی رنگ دکورانیو می باشد که برای پوشش داخلی ساختمان ها اعم از دیوار اتاق ها، سالن های پذیرایی، راهرو ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای تنوع رنگ و طرح بسیار بالایی می باشد و مطابق با هر سلیقه ای طراحی می گردد. چنانچه قصد خرید مولتی کالر پارس را دارید با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

رنگ مولتی کالر پارس :

رنگ مولتی کالر پارس یک رنگ دکوراتیو می باشد که در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود. این نوع رنگ پس از اجرا به صورت چند رنگ مجزا که به شکل رگه های پراکنده کنار هم قرار گرفته اند، دیده می شود. قدرت انتخاب در رنگ مولتی کالر پارسه بسیار گسترده می باشد و افراد با هر سلیقه ای می توانند رنگ نهایی مورد نظر خود را انتخاب نمایند. گستره تنوع رنگ مولتی کالر پارسه به حدی است که می توان چندین رنگ را بصورت همزمان در یک سطح اعمال نمود. همچنین علاوه بر انتخاب رنگ های اصلی که رگه های پاششی را شامل می شود، میتوان برای پس زمینه سطح نیز رنگ دلخواه را انتخاب کرد. رنگ مولتی کالر پارس به دلیل عدم جذب ذرات موجود در هوا، برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب بوده و به راحتی قابل ترمیم است.

خرید رنگ مولتی کالر

مزایای رنگ مولتی کالر پارس :

  • سرعت اجرای بالا
  • قابلیت شستشو
  • پوشش دهی بالا
  • سرعت خشک شدن بالا
  • قابل اجرا بر روی تمامی سطوح
  • کم بو

خرید عمده مولتی کالر

ویژگی های منحصر به فرد رنگ مولتی کالر پارس :

  1. بافت ویژه رنگ مولتی کالر پارس و همچنین مات و کم‌ جلا بودن آن، خرابی سطح زیر کار دیوار را در خود محو می‌ کند.
  2. رنگ مولتی کالر پارسه ذرات معلق هوا و دود ها را به خود جذب نمی‌کند.
  3. رنگ مولتی کالر پارسه در صورت آسیب‌ دیدگی به سادگی با حداقل مواد قابل ترمیم است.
  4. رنگ مولتی کالر پارس قابل اجرا بر روی تمامی سطوح گچی، سیمانی، بتنی، آهنی و غیره می باشد.

قیمت مولتی کالر

خرید مولتی کالر پارس را می توانید از طریق گروه بازرگانی بازود انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09120653364 تماس حاصل فرمایید.

کاتالوگ رنگ مولتی کالر پارس :

همانطور که گفته شد رنگ مولتی کالر پارس تنوع رنگ و طرح بالایی دارد. کاتالوگ رنگ مولتی کالر پارس را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.

کاتالوگ رنگ مولتی کالر

کاتالوگ رنگ مولتی کالر پارس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما