فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال به قیمت درب کارخانه

فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال

فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال به قیمت درب کارخانه از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. این محصول از بهترین پوشش های صنعتی می باشد و از مقاومت و خواص مکانیکی عالی برخوردار است. رنگ های پلی اورتان رنگین بال در انواع مختلف برای کاربردهای گوناگون تولید می گردند. در این مطلب با انواع این محصولات و خواص و کاربردهای آن ها آشنا می شویم. همچنین می توانید جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال

رنگ پلی اورتان چیست؟

رنگ های پلی اورتان دسته ای ار رنگ های اپوکسی یا دو جزئی هستند که بر پایه رزین پلی اورتان تهیه می گردند. ویژگی بارز این نوع رنگ، مدت زمان خشک شدن بسیار کوتاه آن می باشد. این رنگ، نوعی رنگ صنعتی است و به دلیل مقاومت فوق العاده در برابر رطوبت و چسبندگی عالی بر روی انواع سطوح و پوشش ها، به عنوان لایه نهایی برای پوشش سطوح در معرض مستقیم نور خورشید و شرایط سخت آب و هوایی، مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ پلی اورتان رنگین بال

رنگ پلی اورتان رنگین بال یکی از با کیفیت ترین رنگ های پلی اورتان ساخت ایران می باشد که با خواص مکانیکی عالی به عنوان یک پوشش با دوام و در عین حال زیبا، مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در انواع تک جزئی و دو جزئی (اپوکسی) طراحی شده که با خواص ویژه، کاربردهای متفاوتی را رقم می زند. در ادامه با هریک از این محصولات آشنا خواهیم شد.

فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال

انواع رنگ پلی اورتان رنگین بال

 • سیلر تک جزئی پلی اورتان رنگین بال
 • سیلر دو جزئی پلی اورتان رنگین بال
 • رنگ رویه پلی اورتان رنگین بال
 • کیلر پلی اورتان رنگین بال

فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال

معرفی محصولات پلی اورتان رنگین بال

پوشش های پلی اورتان رنگین بال در برابر عوامل مختلف جوی از قبیل آب، نور خورشید، محیط های اسیدی و قلیایی، روغن، چربی ها و مواد شیمیایی از مقاومت بیشتری نسبت به رنگ های هوا خشک برخوردارند. همچنین هر یک از این محصولات برای کاربردی خاص تهیه می گردند:

سیلر تک جزئی پلی اورتان رنگین بال

این محصول از نوع تک جزئی بوده و به عنوان آستر، جهت پر کردن منافذ به کار می‌رود. سیلر تک جزئی پلی اورتان رنگین بال قابلیت سازگاری با تینرهای فوری را دارد و بدون نیاز به هاردنر، پوشش بالا و براقیت مناسبی را برای سطح زیرین به ارمغان می آورد. همچنین از نظر اقتصادی نیز برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

سیلر دو جزئی پلی اورتان رنگین بال

سیلر پلی اورتان دو جزئی رنگین بال نیز به عنوان آستر، جهت پر کردن منافذ و به دست آوردن سطحی یکنواخت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بالاترین میزان پرکنندگی منافذ سطح چوب را دارد. بر روی سیلر پلی اورتان رنگین بال می توان پوشش های سلولوزیک، پلی اورتان و اکریلیک را به کار برد.

رنگ رویه پلی اورتان رنگین بال

این محصول، یک رنگ دو جزئی بر پایه رزین اکریلیک ایزوسیانات آلیفاتیکی می باشد. کاربرد ویژه این رنگ، پوشش سطوح چوبی است که از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشند. رنگ رویه پلی اورتان رنگین بال در فام های مختلف تولید می گردد و مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییر رنگ، براقیت و همچنین زرد شدگی از خود نشان می دهد.

فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال

کیلر پلی اورتان رنگین بال

این محصول نیز مانند رنگ رویه پلی اورتان، یک رنگ دو جزئی بر پایه رزین اکریلیک ایزوسیانات الیفاتیکی می باشد. این محصول بی رنگ بوده و از مقاومت عالی در برابر ضربه، سایش، اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی برخوردار است. همچنین به دلیل قابلیت ثبات رنگ و براقیت بالا، برای سطوحی که ظاهری جذاب و مقاومت بالا در برابر عوامل خوردگی نیاز دارند، مناسب می باشد.

فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با شماره 09120653364 تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های رنگ های پلی اورتان رنگین بال

 • چسبندگی عالی به سطح
 • سختی و انعطاف پذیری بالا
 • براقیت فوق العاده
 • مقاومت در برابر سایش
 • مقاومت در برابر مواد نفتی و شیمیایی
 • مقاومت در برابر اشعه خورشید
 • سرعت خشک شدن بسیار بالا
 • مقاومت در برابر باران اسیدی

فروش رنگ پلی اورتان رنگین بال

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما