فروش عمده چسب حرارتی شفاف و صنعتی رنگی

فروش عمده چسب حرارتی در انواع مختلف صنعتی و معمولی از امروز آغاز شد. گروه بازرگانی بازود اقدام به فروش عمده چسب حرارتی بصورت مستقیم و از درب کارخانه نموده است. مجموعه ما فروش محصولات خود را از طریق ارتباط مستقیم با تولید کننده انجام می دهد. به همین دلیل شما مشتریان گرامی می توانید با حذف واسطه ها به راحتی نسبت به خرید این محصولات اقدام نمائید. چسب های حرارتی ما در انواع مختلف صنعتی و معمولی (شفاف و رنگی) با کیفیت عالی تولید می گردند. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

معرفی محصول :

چسب های حرارتی از نوع چسب های گرما ذوب هستند. به این معنی که با اعمال حرارت شروع به ذوب شدن می نمایند. سپس به حالت مایع با چگالی بالا تغییر شکل می دهند و بر روی سطح مورد نظر قرار می گیرند. در نهایت با افت دما مجددا به حالت جامد تبدیل می شوند و اتصالی قوی به وجود می آورند.

تولید کننده چسب حرارتی

انواع چسب حرارتی :

چسب های حرارتی از نظر ساختار و مواد به کار رفته به دو گروه تقسیم می شوند:

  • چسب حرارتی معمولی
  • چسب حرارتی صنعتی

اما این دو گروه چه تفاوت هایی با هم دارند؟

چسب حرارتی معمولی :

چسب های حرارتی معمولی عمدتا به رنگ شفاف و در دو سایز کوچک و بزرگ تولید می شوند. این چسب های برای مصارف عمومی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. چسب حرارتی معمولی از لحاظ قدرت و استحکام رتبه خوبی دارد اما برای مصارف صنعتی مناسب نمی باشد. نوعی از چسب های حرارتی معمولی نیز بصورت اکلیلی تولید می شوند. چسب حرارتی اکلیلی در امور هنری، تزئینات، کاردستی و … کاربرد دارد.

فروش چسب حرارتی رنگی

چسب حرارتی صنعتی :

چسب حرارتی صنعتی نقطه ذوب بالاتری نسبت به نوع شفاف دارد. این چسب ها عمدتا به رنگ [highlight color=”yellow”]زرد[/highlight] تولید می شوند. اما به رنگ های [highlight color=”blue”]آبی[/highlight] ، [highlight color=”red”]قرمز[/highlight] ، [highlight color=”black”]مشکی[/highlight] و … نیز قابل تولید هستند. چسب حرارتی صنعتی از کیفیت و پایداری بالاتری نسبت به چسب های حرارتی معمولی برخوردار است.

فروش چسب حرارتی صنعتی

کاربرد چسب حرارتی:

  • صنایع خودروئی
  • ساخت فیلترهای هوا
  • تزئینات داخلی خودرو
  • صنایع الکترونیک
  • صنایع مبلمان
  • صنعت چاپ و صحافی
  • بسته ‌بندی صنایع غذایی و …

تولید کننده چسب حرارتی :

چسب های حرارتی در انواع مختلف تولید و عرضه می گردند. اما نکته مهم کیفیت آن ها می باشد. این مجموعه با بهره گیری از دانش روز و همچنین با استفاده از مواد درجه یک نسبت به تولید انواع چسب حرارتی اقدام نموده است. جهت ثبت سفارش این محصولات با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما