چسب چوب شمال | لیست قیمت انواع چسب چوب گالن ، کیلویی ، نیم کیلویی شمال

چسب چوب شمال یکی از بهترین انواع چسب چوب در ایران می باشد. این محصول در بسته بندی های مختلف از 50 گرمی تا 22.5 کیلویی عرضه می گردد. در این مطلب ضمن معرفی انواع چسب چوب شمال ، به بررسی مشخصات و همچنین قیمت این محصول می پردازیم. برای خرید و دریافت مشاوره می توانید با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.

معرفی محصول :

چسب چوب ، نوعی چسب بر پایه پلیمر وینیل استات است. این چسب کاربردهای فراوانی در صنعت چوب ایران و جهان دارد. چسباندن قطعات چوب با استفاده از این چسب، اتصال مقاوم و با استحکام بالا بوجود می آورد.

درصورتی که هنگام استفاده از چسب چوب، نکات چسباندن رعایت شود، تنها با شکستن اتصال میتوان آن را از هم گسست.

انواع چسب چوب شمال :

چسب سفید شمال:

چسب چوب های شمال در اندازه های متفاوت 50 ، 60 ، 75 ، 225 و 400 گرمی به چسب سفید معروف هستند. این نوع چسب ها با نام تجاری شماتک تولید و عرضه می شوند.

شماتک چیست؟ چسب‌های چوب پرقدرت شمال که به آن چسب سفید هم گفته می‌شود، با نام تجاری شماتک برای مصارف گوناگون مانند صنایع چوبی، صحافی، کارتن سازی، بسته بندی دخانیات تولید می‌گردد.

چسب های سفید رنگ شمال فرموله شده جهت مصارف عمومی بخصوص چسباندن انواع چوب، کاغذ و مقوا، کارهای دستی، استفاده در مدارس و ادارات هستند. این چسب ها هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی‌کنند. بنابراین کودکان بدون نگرانی می‌توانند از آن استفاده نمایند.

چسب سفید 50 گرمی شمال :

این چسب جهت سهولت در مصرف، با تیوپ ۵۰ گرمی و با نازل چشمی عرضه می‌گردد.

قیمت : 1.900 تومان

چسب سفید 60 گرمی شمال :

چسب چوب 60 گرمی شمال به صورت تیوپی عرضه می شود و قابلیت چسبندگی به محدوده وسیعی از مواد گوناگون را دارد. این چسب بعد از خشک شدن ، فیلمی شفاف و با استحکام بالا را تشکیل می دهد.

قیمت : 2.300 تومان

چسب سفید 75 گرمی شمال :

این چسب با بسته بندی زیبا و شکیل تولید و عرضه می گردد و در زمینه بسته بندی، نجاری، صنعت کفش و … کاربرد دارد.

قیمت :تماس بگیرید.

چسب سفید 225 گرمی شمال :

این چسب با بسته بندی مشابه چسب 75 گرمی با ابعاد 6.4*16*16 ميلي ‌متر طراحی و تولید می گردد و مصارف گوناگونی دارد.

قیمت : 5.000 تومان

چسب سفید شمال

چسب سفید شمال مدل فیکسوباند 400  گرمی :

این چسب با بسته بندی خاص و منحصر به فرد ۴۰۰ گرمی عرضه می‌گردد. چسب سفید فیکسوباند شماتک، به صورت چند کاره برای صنایع چوبی، کارهای دستی، کارهای عمومی مانند مدارس، اداری و خانگی مناسب است و دارای چسبندگی فوق العاده است.

قیمت : 8.450 تومان

چسب سفید شمال مدل فیکسوباند

چسب چوب وفا :

چسب چوب شماتک وفا نیز یکی دیگر از چسب های اقتصادی بر پایه پلی وینیل استات است که برای کارهای نجاری مناسب است. این چسب دو نوع نیم کیلویی و یک کیلویی عرضه میشود و برای چسباندن چوب و سایر مواد سلولزی مناسب می باشد.

قیمت چسب وفا نیم کیلویی : 8.100 تومان

قیمت چسب وفا یک کیلویی : 11.400 تومان

چسب چوب وفا

چسب چوب گالن شمال :

این چسب در بسته بندی 4 کیلو و بصورت گالن تولید و عرضه میگرد. کاربرد این چسب در قسمت داخلی درها و در لایه‌های پوششی الوار و تخته‌ ها و همچنین در ساخت درب‌های نسوز لمینیت، مبلمان و هواپیما می باشد.

قیمت : 36.100 تومان

چسب چوب خزر :

چسب چوب خزر، چسب تولید شده مناسب برای صادرات به کشورهای خارجی است. این چسب در بسته بندی 700 گرمی بصورت قوطی و همچنین 3، 8 و 17 کیلویی بصورت سطلی تولید می شود.

قیمت : تماس بگیرید.

چسب چوب خزر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما