فروش رنگ کوره ای سیکلمه آلکید آمین

فروش رنگ کوره ای سیکلمه به علت قیمت مناسب و کیفیت عالی میزان بالایی دارد. این محصول از نوع آلکید آمین بوده و در انواع مختلف تولید می شود. هر یک از رنگ های کوره ای آلکید آمین سیکلمه برای کاربردی خاص ساخته می شوند. گروه بازرگانی بازود نسبت به فروش رنگ کوره ای سیکلمه اقدام نموده است. جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

معرفی رنگ کوره ای :

قبل از معرفی رنگ های کوره ای سیکلمه، ابتدا ببینیم رنگ کوره ای چیست و چه کاربردهایی دارد:

رنگ کوره ای نوعی نوعی رنگ صنعتی بر پایه رزین ترموست آکریلیک می باشد. این رنگ مقاومت و پایداری بسیار بالایی دارد. همانگونه که از نام این محصول پیداست، پس از اعمال بر روی سطح مورد نظر باید قطعه در دمای کوره پخت ­شود. با این کار رنگ اعمال شده تثبیت و سخت می شود. رنگ های کوره ای عمدتا در صنایع اتومبیل سازی و فلز سازی و همچنین لوازم خانگی جهت پوشش سطح کابینت ها، ماشین ظرفشویی و … کاربرد دارند.

فروش رنگ کوره ای

رنگ کوره ای سیکلمه :

سیکلمه یکی از برندهای تولید کننده رنگ های کوره ای می باشد. رنگ  های کوره ای سیکلمه به صورت مایع و از نوع آلکید آمین ساخته می شوند. این رنگ ها از قیمت مناسب و پوشش دهی بسیار خوبی برخوردارند. به همین دلیل فروش رنگ کوره ای سیکلمه با استقبال زیادی مواجه است. در ادامه به معرفی انواع رنگ سیکلمه می پردازیم:

انواع رنگ کوره ای سیکلمه :

رنگ کوره ای الکید آمین

اين محصول بر پايه رزين هاي الكيد و آمين توليد مي گردد. سختي، انعطاف پذيري، مقاومت در برابر ضربه و خراش و مقاومت رطوبتي و شيميائي بالا از ویژگی های این محصول است. رنگ کوره ای آلکید آمین سیکلمه به عنوان پوشش حفاظتي و تزئيني سطوح فلزي و همچنین ادوات صنعتي و خانگي مناسب است.

رنگ کوره ای آلکید آمین سیکلمه با درجه پخت بين C120-C180 قابل ساخت می باشد.

آستر کوره ای الکید آمین

اين رنگ آستر نیز بر پايه رزين ‌هاي الكيدي‌ و آميني توليد می شود. آستر کوره ای الکید آمین مات بوده و میزان چسبندگی بسیار بالایی دارد. این محصول نیز در صنایع فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش رنگ سیکلمه

لاک کوره ای الکید آمین

لاک کوره ای الکید آمین سیکلمه بر پايه رزين ‌هاي آلكيد آمين می باشد. این محصول از مقاومت شيميایي و رطوبتي خوبي برخوردار است. اين لاك انعطاف پذيري، ضربه پذيري، چسبندگی و براقيت خوبي دارد. به همین دلیل برای سطوح فلزي و سطوحي كه از قبل رنگ آميزي شده ‌اند‌ کاربرد دارد. اين لاك‌ يك جزئي بوده و با حرارت كوره سخت مي شوند .

لاک کوره ای الکید آمین سیکلمه تک جزئی می باشد و طی فرآیند حرارت دهی کوره سخت می شود.

ویژگی های کلی رنگ های کوره ای سیکلمه :

  • مقاوم در برابر رطوبت
  • پایداری حرارتی بالا
  • مقاومت در برابر شوینده ها
  •  ثبات رنگ عالی
  • چسبندگی مطلوب
  • مقاومت در برابر شرایط جوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما